wprawdzie już w innym watku o tym pisałem, niemniej i tu napiszę "PRZEPRASZAM" pod adresem frugo, gdyż swój zarzut o niekonkretnej odpowiedzi napisałem pochopnie, bo w niemal w tym samym czasie frugo odpowiedział na innym wątku.
jeszcze raz więc po mesku - sorry...