gdyby ktoś chciał akumulować datę, to teraz miałby idealna okazję do łatwego zbicia kursu i mega taniego zbierania akcji
a co jest?
zamiast tego jest kropelkowe podawanie tlenu jak dziś na open i długotrwałe wabienie kapitałodawców do nakarmienia
tyle że na kupnie włąściwie jest tylko jeden gracz bawiacy się w podbitki i czekajacy na chętnych, którym wcisnie swe akcje
a tych akcji niektórzy mają wiele i nie bardzo mają co z nimi zrobić:
http://stooq.pl/q/h/?s=abc