z tego co piszesz wynika że da się teraz wychodzić z waloru, tylko kto albo ilu chce to teraz robić ? może być zmiana trendu na gpw po tak długim czasie spadków, może zagranica wchodzi nie piszę tutaj o dacie. Dla każdego inwestora jak kurs spada to źle a jak rośnie to dobrze. Nie ma się czym podniecać póki co jest mega tanio.