Spokojnie, będzie dobrze. Dwa mocne tytuły na przyszły rok, trzeci w sumie nie wiadomo jaki bo nie ma jeszcze karty Steam ale niebawem się dowiemy. Teraz wywalać to głupota, teraz się kupuje i usrednia bo za kilkanaście miesięcy może być razy dziesięć a i tak będzie wtedy mniejsza jeszcze kapitalizacja niż na cfg i innych podobnych spółkach.