Dokładnie tak. Zlikwidowali starego discorda, założyli nowego, ale na forum linkowali do tego nieistniejącego. Skąd społeczność miała wiedzieć o jego istnieniu? Prezes powołuje się na te dane i na podstawie tego współczynnika ile osób jest na nowym discordzie, na którym nota bene się nic nie dzieje, podejmuje decyzje o zmianie strategii wobec tribe. Śmiech na sali. Gdzie są aktualności spółki zapowiadane na zeszły piątek? Gdzie jest spotkanie z inwestorami? Na artykuły w necie i wywiady jest czas, na inwestorów nie.
Zapowiadane gruszki na wierzbie, super hiper marketing - nic się nie dzieje, super poly gangs pomysł na monetyzacje - zero szczegółów. Espi o zleceniu gry dla LMG z połowy marca - nagle nie istnieje w portfolio spółki. 1,3mln gotówki w kasie, usunięcie zepołu developerskiego a prezes mówi, że z obliczeń pieniędzy im 'powinno' wystarczyć. To na co te pieniądze idą, skoro do tej pory 1,3mln wystarczało na rok działalności spółki wraz z 17 osobowym zespołem, którego już nie ma. Zapowiedź wielkiego marketingu spółki, przecież prezes to specjalista wysokich lotów. Zwróćcie uwagę ile zapowiedzi co to nie będzie, a nic z tego się nie realizuje. Tragedia.