Czyli zasadniczo ponad rok pracy programistów, czyli pewnie setki tysięcy złotych poszło, a wy się cieszycie ze przenoszą na inny silnik xD jedyna co ta firma posiada w tym momencie to jakieś dziwne powiązania z innymi firmami z branzy, i prawa do zrobienia gry która ma niecakle 7tys comunity na steamie. Brak developerów i brak know how wycenione na miliony złotych.