No i nie zapominajmy, że spółka ma w porfolio kilka niezłych gier, w ubiegłym roku przychód to blisko 2,3 mln zł. Także jakieś niemałe przychody chyba będą przecież generowane.
Co ciekawe to tribe trafił do spółki, która jeśli dobrze zrozumiałem, ma doświadczenie w grach multiplayer. Może zrobią Co-opa? To byłoby super. Plus to, że wyjdzie na silniku Unreal Engine.