I co z tego że odeszli pracownicy? Cały czas w wielu firmach ktoś odchodzi i przychodzą nowi. Wolny rynek, przepływ kapitału ludzkiego. Jak dla ciebie obecna kapitalizacja jest za duża dla firmy ze stabilną sytuacja finansowa, która nie musi robić emisji, ma nowe umowy i planuje na początek roku wypuścić trzy bardzo ciekawe tytuly, to nie wiem co tu robisz. No dobra, wiem, siejesz zwątpienie by kupić taniej :)