Przekazali (za darmo?) coś co jest w branży teraz najbardziej wartościowe - zespół do movie games i tym samym odsuneli ddm z poly. Ja chyba śnie. Pierwsze studio dev bez ludzi. Wspaniała wizja. Czy moje akcje też możecie przekazać do movie? No nie wierzę