To powiedź mi proszę skąd gracze mają wiedzieć o nowym discord? U mnie np. wszystkie maile na poczcie wysyłane przez steam, wpadają do folderu spam. Tylko w jednym komunikacie steamowym z tribe, który był dawno temu, znalazłem informację o nowym discordzie. I tylko dlatego, że został umieszczony na jakimś forum dla inwestorów.
Jak chce się budować wishlistę, to trzeba być aktywnym wszędzie gdzie się da, a nie odsyłać ludzi do nieistniejącego discoda. Wejdź na zakładkę steam tribe do dyskusji i będziesz wiedział o co chodzi.