Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wyrok WSA

Zgłoś do moderatora
Bardzo współczuję wszystkim, którzy stracili pieniądze na inwestycji w Idea Bank.
Ale szanse na uzyskanie odszkodowania uważam za niewielkie. Po pierwsze, wymaga dużo czasu, najpierw aż uprawomocni się postępowanie przed sądami. W przypadku banku PBS, który jako pierwszy został w ten sposób potraktowany, trwało równy rok. I dopiero teraz można wystąpić na drogę sądową o odszkodowanie. Dodatkowe koszty sądowe, koszty dobrego mecenasa który napisze pozew i będzie was reprezentował przed sądem i znowu oczekiwanie. I instancja, apelacja, itd. Minimum kilka lat przed sądami, a szansa na wygraną bliska zeru.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.