Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wyrok WSA

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-14 o godz. 12:32 ~Lolek napisał(a):
> Miki, może jeszcze za wcześniej, ale w jakiej wysokości należy żądać odszkodowania, po cenie zakupu?

Na to pytanie odpowiedź wydaje się oczywista. Cena z ostatniego notowania na giełdzie plus ewentualnie utracone korzyści od tego dnia do dnia uprawomocnienia się orzeczenia o odszkodowaniu, a potem odsetki ustawowe do dnia wypłaty.
Terminy o których pisze Miki są nie do zachowania. Przepisy mówią, że do terminów nie wlicza się okresów (...). WSA nie zawyrokuje bez dodatkowych ekspertyz a ich sporządzenie potrwa zapewne wiele miesięcy. Także o 30 dniach można zapomnieć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.