Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wyrok WSA

Zgłoś do moderatora
Zgadzam się Oannes - brzmi sensownie.

Sam wnioskowałem w skardze o powolanie biegłego do wyceny aktywów i pasywów na 31.12.2020 ( w zasadzie na 30.12.2020 ).
Przy okazji takiej wyceny ( najlepiej jakby WSA zrobił takie 2 z uwagi na wagę sprawy ) byłoby to źródło infomacji dla sądów powszechnych ile tak naprawdę było majątku banku na ten dzień do podziału między akcjonariuszy...

A wycena rynkowa na 30.12.2020 ( zwłaszcza po dwukrotnym wzroście kapitału włąsnego w grudniu 2020 ) - jest śmieszna, fundusze i duzi gracze wiedzieli już o przym. restr. ( moje zdanie ) - informacja wysłąna od BFG bodajżę 16.06.2020 z zapytaniem ofertowym do 6 banków dotarła widocznie dalej.niż tylko do zarządów tych banków..W PEAKO przygotowywali przejęcie - tego tak nie da się ukryć w gronie kilku osób. Pół rynku tak naprawdę wiedziało tylko mniejszościowi, indywidualni akcjonariusze Idei nie wiedzieli.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.