Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,85 zł , zmiana od tamtej pory: 9,03%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
ty jesteś największym problemem niereprezentatywnej grupy. W ogóle odwiedzasz jakieś fora o grach polskie i zagraniczne? Wiesz co to jest Neogaf? 4chan? Reddit?

>Porównania Gamedeca do Cyberpunku nie uratowały projektu

Bo Gamedeck inwestorze bez żadnej wiedzy w co inwestuje, wyszedł gdy była ostra korekta na gamedevie po wtopie CP2077 oraz jest grą narracyjną, nawet nie do końca RPG, które są dosyć ciężkie do sprzedania dużej ilości osób (np. Disco Elysium, w którym jest tylko i wyłącznie narracja też pół roku się sprzedawała żeby osiągnąć 7mln Euro przychodu (coś co CP2077 zrobił w dzień) pół roku ciągłych pochwał i polecania przez ludzi na każdym kroku czego Gamedec nie ma).

Taki GhostRunner od OML wychodził przed CP2077 gdy był ostry hype na gaming i możnabyło 1000% w miesiąc wykręcić (ja osobiście zgarnąłem ~300% bo staram się bezpiecznie rozgrywać i z Dusta licze na podobny zwrot) i mimo, że Ghostrunner się dobrze sprzedał i będzie miał sequel to kurs wrócił spowrotem do 2PLN, bo hype na gaming padł, a i przyszły wyniki, że jednak spółka na tym mało zarobiła bo miała kiepsko sporzadzoną umowę z wydawcą, który zgarnął większość hajsu.

Ty nie masz pojęcia w co inwestujesz po prostu i jakie ruchy są możliwe na spółkach gamedev. To nie są stabilne spółki które dają zysk rdr (może te większe ustabilizowane już tak). To są spółki spekulacyjne, zwłaszcza te młode, które dopiero co zaczynają tworzyć gry.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 0,67% 15,10 2023-06-07 16:36:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.