Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,65 zł , zmiana od tamtej pory: 10,62%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Sorry, Przybyłek a Piekara to jak porównywać Sapkowskiego do Tolkiena. To nadal nie jest ten sam kaliber.
Sam obracam się wśród nerdów, a Gamedec znamy tylko i wyłącznie z gry i wcześniejszej gry planszowej, na którą przypadkiem się natknęliśmy. No i gra też żadnego marketingu nie miała - mignęła jednemu koledze na steam fest bo lubi gry cyberpunk i przeglądał nowości i się dokopał.
Piekare za to znają wszyscy czytający polskie fantasy plus narodowcy i tym podobnu, któzy też czasem jednak coś czytają. Plus trochę ludzi siedzących w polityce, bo koleś bredzi - i oni też mogą sięgnąć po grę z ciekawości albo dla jaj. Tak jak by pewnie trochę osób sięgnęło po grę Smoleńsk.

A co do badań rynku, badałeś kurs Cherry, DagoEnt Farm51, SimFabric i innych podobnych? Zwłaszcza Cherry, które urosło tylko pod podpisanie umowy z Apple. Co nie gwarantuje żadnego sukcesu. Gamedev rośnie na plotkach. Zawsze tak było. A plotki pod Inkwizytora nie tylko przez temat, ale przez porównania do Wieśka i przez Piekare tutaj mogą zrobić duży viral. Czy się sprzeda sama gra? Do tego czasu to większości akcji nie powinien tu nikt mieć i czekać na korektę i faktyczne dane.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 0,00% 15,10 2023-06-09 09:29:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.