Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,65 zł , zmiana od tamtej pory: 8,42%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
THD to nie jest Dodgecoin kolego, zarząd nie zasypie popytu nowymi akcjami tak jak to można zrobić np. w przypadku niektórych kryptowalut. Coś ci się pomyliło.

Mam wrażenie im więcej tu wypisujesz, że jesteś amatorem na giełdzie. Research umiesz zrobić, szanuję, ale to co piszesz nie wyklucza prawdobodnych trzycyfrowych % zysków na THD u inwestorów, którzy kupili THD za 9-12 zł. Powiem więcej, Inkwizytor wcale nie musi zrobić oszałamiających wyników, żeby kurs akcji przebił 20 czy 30 zł. Wystarczy ten przypływ nowych inwestorów, którzy dowiedzą się o THD dzięki marketingowi ich gier, jeszcze przed premierami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -1,99% 14,80 2023-06-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.