Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,65 zł , zmiana od tamtej pory: 4,03%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
To co napisałeś miało prawie sens i dobrze się czytało. Do ostatniego zdania, xd.
Masz zerowe pojęcie o ekonomii. Popyt jest tu ograniczony, podaż nie, bo to cyfrowe kopie, których można natrzaskać dowolną ilość, więc popyt nigdy nie przebije podaży.

A cała reszta?
Badanie otoczenia mikro i makro to analiza giełdy, nie Dusta. nie przeczę, ze ma wpływ.
Co do samego Dusta.
Są dwa typy informacji. Informacje niejawne (dane poufne) i biały wywiad. Zakładam, ze nie mamy danych niejawnych, to zresztą zakazane.
Co mówi taka analiza rynku?
Ze IP nie jest światowe, a lokalne. Ze prezes so far nie dotrzymał większości obietnic (to fakt, nie opinia, xd), ze zespół nie wydał zadnej dużej gry. Ze pod materiałami na YT są komentarze: fajny świat, chce poznać i grafika z PS2. Ze autor IP pracuje nad inną, podobną grą.
I na koniec. Kojarzysz gamedeca?
https://polskigamedev.pl/gamedec-krytycy-nie-sa-zgodni-ale-jest-niezle/
Gra oparta o IP znanego pisarza, Przybyłka. Ten sam level co Piekara.
Po 1,5 roku od premiery jest za 100zł na steamie.
Nie ma danych o sprzedaży, ale nie postawilbym, ze przebiła 100k. Z tego co bylo w artykule chociaż, widać ze mało ludzi na steamie grało (obecnie 800 recenzji)

Jakby w sumie paczeć, Wiesiek 3 ma 700k recenzji i 15milionów kopii, to wypada, ze gamedec miałby z 20k kopii? Może między 20 a 200, bo jakiś bląd w pomiarze jest.
A tu widzisz...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 1,43% 14,20 2023-05-26 17:03:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.