Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,65 zł , zmiana od tamtej pory: 5,49%

Re: Codziennie lekka podbita i wywalanie akcji

Zgłoś do moderatora
So far, nie ma ani jednego namacalnego dowodu, ze Dust cokolwiek osiągnie, nie ma też że nie.
Są przesłanki, że Inkwizytor może nie być sukcesem, są przesłanki, że może się udać.
Są przesłanki, ze rok premeir nie musi być rokiem premier (bo so far nigdy nic nie dowieziono na czas), a może być dobrym rokiem.
Jakiekolwiek jaranie się czy naganianianie na to, ze spółka będzie drugim CDPR z najlepszych lat, czy nawet Bloberem, to czysty wishful thinking, który uprawia tak z 99procent tu obecnych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -4,32% 14,40 2023-05-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.