Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,65 zł , zmiana od tamtej pory: 10,99%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Jeżeli masz podejście, że uwierzysz jak zobaczysz, to na granie na giełdzie się nie nadajesz. Z tego powodu, że gdy wszyscy widzą dane sprzedaży, to jest to moment rozstrzygnięcia - jako inwestor będziesz na + na - bądź na 0. Czas na podejmowanie decyzji inwestycyjnej był optymalnie przez ostatnie 6 miesięcy, żeby stać się posiadaczem akcji po niskiej cenie.

Jako inwestor patrzę na inne rzeczy: na C/WK The Dust, na obroty, na C/WK wig20,mwig40,swig80, otoczenie inflacyjno-kredytowe. I one mówią, że THD jest w dobrej cenie (nie uwzględnia jeszcze sukcesu, w razie porażki nie spadnie mocno), a historycznie rynek akcji jest tani, jest okazją. Jednocześnie wiem, że o THD i ich grach wie mało osób, o THD dowiedzą się setki tysięcy osób w tym roku dzięki marketingowi i organicznym zasięgom gameplay'ów ich 3 gier, jakiś % z nich kupi THD i sprawi to, że popyt przeważać będzie nad podążą. Tyle mi wystarczy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -0,33% 15,15 2023-06-02 15:18:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.