Dnia 2020-10-27 o godz. 13:16 ~tabuse napisał(a):
> no ja wlasnie o tym zbieraniu danych pisalem:)
> > zastanawialem sie czy masz dostatecznie dużo danych "okołoosobowych" zeby cos zadziałać.
> Zauważyłem również, że moze wg ciebie koleszka ktory magicznym sposobem przeniosl literki z ekranu komputera na papier jest hakerem i moze wszystko, ale w prawdziwym swiecie moze sie okazac ze ci nie pomoze.
>
> na koniec zapytalem z ktorego paragrafu wielki mecenas mnie pozwie - to chyba nie jest trudne pytanie :)
nie takich cwaniaczków sie ustalało , pajacu 212 kk poczytaj sobie przepis z komentarzem to ci rurka zmięknie, po wtóre naucz sie znafco odróźniać pozew od prywatnego aktu oskarżenia