Dnia 2020-10-27 o godz. 14:40 ~tabuse napisał(a):
> to ja widze ze z ciebie taki prawnik jak inwestor
> zaczynasz sie odgrazac ze mi zalozysz sprawe karna, a nawet nie masz o co?
> hahahahahah
>
> "zrobie ci sprawe karna tylko najpierw mnie powyzywaj, bo jeszcze tego nie zrobiles"
> w sumie podobne do:
> "w czerwcu nie trafilem przewidujac zjazd kursu, w lipcu i sierpniu to samo, to moze we wrzesniu sie uda, a jak nie to w pazdzierniku tez spróbuje"
> jezeli taki jestes na codzien to musisz mieszkac gdzies daleko na wschodzie polski, bo na zachodzie jeszcze nie slychac jak sie z ciebie smieja
> (masz juz pierwsza podpowiedz gdzie mnie szukac - wole podkreslic bo nie sprawiasz wrazenia kogos na tyle bystrego zeby to samemu wychwycic)
marnujesz sie czesiu może zostań kabareciarzem ?, ja dzieciaczku trafiłem kupuje się przed wynikami a oddaje po , stara zasada, a potem sie odkupuje jak jest taniej i tak w kółko leszczu chwytasz czy za trudne .? Jak tam ci te 100 akcji urosło masz 3000 %