Dnia 2020-10-27 o godz. 14:03 ~tabuse napisał(a):
> to bycie "posmiewiskiem forum" to jakas sformalizowana fucha?
> jezeli tak, to moja aktywnosc tylko pomaga Ci je wykonywac
>
> jak widzisz, IP nie zmieniam, wiec czekam z niecierpliwoscia;) bedzie okazja poznac osobiscie wielkiego mecenasa
>
niestety leszczu aby mnie poznać musisz mi jeszcze trochę naubliżać bo nie mam materiału dowodowego , jakoś zgrzeczniałeś zabrakło ci odwagi czy jak mistrzu he?