Dnia 2020-10-27 o godz. 14:28 ~tabuse napisał(a):
> wiesz ze zawsze i wszedzie nazwe cie plebsem gieldowym, bo dokladnie to soba reprezentujesz od poczatku swojej aktywnosci na tym forum
> (wrzucam w osobny post, na wypadek gdyby znowu cie zabolalo)
>
jaki ty wioskowy czesłąw jesteś , jakieś pośmiewisko ,jakieś forum leszczy równych tobie , dobre naprawdę się wzruszyłem , Idź na protesty lewaków to teraz takie modne załóź sobie gatki z flagą lgbt i tam czekaj na ból .