Dnia 2020-10-27 o godz. 13:27 ~Kropka_przecinek_jak napisał(a):
> Oj jak przykro - brak argumentów to zmiana tematu i słabe docinki. O mnie się Pan nie martw - siedzę tu od 40 PLN a w piątek dokupywałem. Niewiele tego ale parę tys akcji jest. Wiem że daleko do wielmożnego milionow i jakbym nasza alfę i omegę słuchał to było by setki % więcej ale ja skromny człowiek jestem i mi starczy.
> >
> > Idź Pan se beret przewietrz bo widać że się grzeje pod kopułą z tego ciągłego haterskiego trolowania.
> > Miłego dnia wszystkim, pozdr
synku ty siedzisz ale na nocniku hhhheee