gumofilcu siedzisz mi na rachunku ? przeceniasz swoje zdolności wizjonerskie , rozumiem, że jak kupuje powinien cie o tym poinformować z podaniem daty kursu i ilości papiera, faktycznie masz typowo plebejskie poczucie humoru kończę polemikę z toba bo czas dla leszczy na darmowe porady minął o 15 bez odbioru nie stać cię na mój czas mistrzu hakerów bububuhahaha,