to ja widze ze z ciebie taki prawnik jak inwestor
zaczynasz sie odgrazac ze mi zalozysz sprawe karna, a nawet nie masz o co?
hahahahahah
"zrobie ci sprawe karna tylko najpierw mnie powyzywaj, bo jeszcze tego nie zrobiles"
w sumie podobne do:
"w czerwcu nie trafilem przewidujac zjazd kursu, w lipcu i sierpniu to samo, to moze we wrzesniu sie uda, a jak nie to w pazdzierniku tez spróbuje"
jezeli taki jestes na codzien to musisz mieszkac gdzies daleko na wschodzie polski, bo na zachodzie jeszcze nie slychac jak sie z ciebie smieja
(masz juz pierwsza podpowiedz gdzie mnie szukac - wole podkreslic bo nie sprawiasz wrazenia kogos na tyle bystrego zeby to samemu wychwycic)