Czy moderator nie może tego gościa zbanować? Przecież tego się czytać nie da!!
CZŁOWIEKU:zaśmiecasz to forum swoimi tekstami o tym, jak to będzie wspaniale, tymczasem normalni ludzie, tacy jak ja, potracili tu majątki !! Zostaliśmy OSZUKANI w BAIŁY DZIEŃ, a ty piszesz o czystym koncie Pronoksu i Króla?!?! Jaja sobie z nas robisz, cwaniaku? Od królików jesteś moze?!?!
Ostatnia sprawa: jeśli chcesz się wypowiadać publicznie, to MUSISZ znać przynajmniej podstawy ortografii. Inaczej wszystko, co piszesz, (nawet, jak będziesz mądrze myślał), zostanie odebrane przez czytelników jako wypowiedź dziecka z piaskownicy, które uciekało z lekcji j.polskiego w szkole, aby za winklem palić faje i pić piwo po kryjomu...