Wesołych? mialem strate okolo 40 % na akcjach , chcialem odrobic kupilem pronoxa po 025 - zostalem goly i wesoly a tu mowisz wesołych ? wesole to ma krol i kilku innych ktorzy tak zajadle namawiali na kupno.Ostatnie oszczednosci czlowiek wsadzi zeby sobie w swieta chociaz nie odmowic , a tu masz suchy chleb i wody szklanka. Wszystko pojme i sie zgodze tylko nie moge sie zgodzic z tym ze po podpisaniu ukladu akcje spadly o polowe to juz szczyT zlodziejstwaI CELOWE ZAPLANOWANE DZIALANIE INACZE MOWIAC MANUIPULACJA . ale pocieszam sie tym ze nastepne swieta bede mial wesole a zlodzieje spedza je za kratkami.