Dziękuję Chlopie z Mazur za życzenia. I wzajemnie!
Na reszcie mam swoje wymarzone święta, pływające lampki na choince.. a najważniejsze, że towarzyszy temu wszystkiemu mój przyjaciel pod ksywą "święty spokój" )). Cudownie!
PS. Kupiłam w piątek pronex za 10 gr. Wg moich obserwacji jest szansa, że urośnie do jakiś 13gr. Przy dobrym wietrze może i wyżej. Zobaczymy.
Pozdrawiam świątecznie.