to smutne ze nie dlamnie :( .........no tak podkochujesz sie w chzm no bo nie jest analfabeta i jest madry az tak modry ze teraz to joz tylko moze zglupiec bo osignol joz szscyty madrosci.no a ja jako tepy analfabeta moze kiedys sie w konicu naucze czegos. a z tego co slyszalem to chzm potrzebuje kobiety do tego by wpinala i wypinala mu cewnik jak sie zapelni i najlepiej jakby byla pielegniarka nieto zebym sie podsmiewal ze starszych osub, bo to nie w moim stylu.no ale tak wyczytalem. a Ty wyglada jestes energiczna i zdaje sie apetycznie wygladajaca kobieta z duzym potencjalem na zycie.aco do gieldy to dajesz sie poznac jako wysmienita spekulantka. aco do zachowania kursu to nigdy niemozemy miec 100% pewnosci jak sie zacchowa bo to jest wruzenie z fusuw gielda ma swoje prawa i czesto nas zaskakuje.ale wukres na pronku nie wyglada zle, a pozatym pronek zaczyna nowe zycie z czystym kontem tak ze wszystko przed nami. pozdrawiam cieplutko.