Dnia 2011-12-24 o godz. 10:50 ~chłop z mazur napisał(a):
> Dziękuję za życzenia. Tobie i pozostałym Forumowiczom (bez
> wyjątku) życzę spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego
> Narodzenia. I dużo prezentów pod choinkę dla niektórych...
> :)))
widze, że dyzurujesz na forum??
wesołych swiąt i duzo zdrowia