Tak, jestem wolna, ale niestety nie dla Ciebie ;). Chłop z Mazur mi w oko wpadł. No wiesz jak to bywa ;)))) - przede wszystkim nie jest analfabeta. Ale sie nie martw i Wesołych świąt!
A z moją racja to nic pewnego - tak to jest na giełdzie. A kupiłam to kupilam - moje ryzyko, mój problem. Pozdrawiam.