milutka ta cytrynka a jaka blyskotliwa i wyglada ze wolnai zycze Ci bys miala calkowita racje co do kursu,acha i z gory przepraszam za bledy bo podobno jestem analfabeta ,ale coz tak czasem w zyciu bywa niema sie wglowie to ma sie w rekach. ale za 10 groni to niekupilas zbyt duzo akcyjek,ale moze sie przejezyczylas. pozdrawiam