Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,18 zł , zmiana od tamtej pory: 22,25%

Re: w akcji

Zgłoś do moderatora
Człowiek mądry ma podstawa wiedzę o psychologii wzniesiona z książek lub, jeśli to jest człowiek niewyksztalcony lecz mądry, zdobyta przez doświadczenie życiowe. Czy możesz się nazwać mądrym jeśli nie słyszałeś o piramidzie Maslowa i hierarchii potrzeb? Czy możesz zwać się mądrym jeśli w życiu spotkałes tylko ludzi z Twojej "banki" którzy pragną uznania i szacunku z powodu kompleksów a nie spotkałes ludzi którzy czynią dobro też pragnąć szacunku i uznania ale realizuj dobro z innych pobudek niż kompleksy?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 0,00% 10,00 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.