Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: -0,99%

Re: ubrali wszystkich chetnych

Zgłoś do moderatora
Niestety mam i to więcej niż bym chciał w tej chwili i nie zależy mi na spadkach :) Razem z Warinerem i Vodką jesteśmy starą ekipą :) Z tym, że Jacki dowiozły trudną grę i mają przyzwoity zespół się zgodzę, to niestety niewiele znaczy, jeśli produkt finalny się nie sprzedaje. Dobrych pracowników szybko stracą jeśli nie będzie pieniędzy na przyzwoite pensje. Przypadku Incuvo nie znam. VR to mniejszy rynek, może uda im zaadaptować do niego Nemesis ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -2,44% 1,00 2022-09-23 10:58:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.