Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: -6,93%

Re: ubrali wszystkich chetnych

Zgłoś do moderatora
Ja czekam na oculusa, bo sukces jak i porazke nemesis bierze na klate awaken - z wypowiedzi Jackow na konfie oni w praktyce przejeli projekt. Czekam na Interkosmos bo z jednej strony to ciekawy projekt, a z drugiej jezeli tu jest tylu chetnych na papier to moze jakas spolka VR bedzie chciala ich wyciagnac spod Varasav i moze zrozumiemy czemu jest poza rynkiem owi chetni chca to brac po 2.xx. poza tym, z prozaicznych powodow mam tu na tyle duza strate, ze wywale pkc tylko jesli ktorys z moich papierow fundamentalnych wywali 300% a na to sie koniunkturalnie przez jakis czas nie zanosi. Mogliby dac emisje z pp a'la 4mass, bo po 10gr to bym sobie dobral

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -5,05% 0,94 2022-09-30 12:53:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.