Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: -6,93%

Re: ubrali wszystkich chetnych

Zgłoś do moderatora
Zbyt dosłownie to czytasz. Oczywiście, że Ovid to nie tylko Jacki, ale zarządzają ...no cóż, Jacki i to ich spółka. Podjęli ryzykowną decyzję, inwestorzy jeszcze bardziej ryzykowną i jak to się kończy widzimy. Oculus nie ma wielkiego znaczenia, bo nie podniesie kursu na 2.x złotych, żeby chociaż ustabilizować sytuację. Dziwi mnie postawa Awaken, wydaje się, że sądzili, że ich planszówka i kampania na kickstarter wystarczy do wypromowania gry. Pomylili się i też stracili kasę. Gra miała zerowy marketing, może jak wyjdzie z EA trafi chociaż do recenzji na IGN. Wątpie by na tym etapie było ich na to stać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -5,05% 0,94 2022-09-30 12:53:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.