Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: -6,93%

Re: ubrali wszystkich chetnych

Zgłoś do moderatora
Tu siedziało paru hazardzistów którzy postawili żetony, że Nemesis będzie umiarkowanie udany. Nie udało się, zamiast czarnego wypadło czerwone, reszta to konsekwencja. Nie ma żadnych tajemniczych sił, nie ma żadnych rozgrywająych fundów. Jest niezbyt udana choć ambitna w założeniach gra, dwóch jacków i kilku straceńców. Czas spółeczek dwóch Jacków z komputerem i marzeniami się skończył. Nie ma co się zastanawiać co będzie jutro, może będzie źle, może gorzej, może to samo.

Były gorszee spadki, choćby ONEMORE ostatnio zaliczyl -60% :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -5,05% 0,94 2022-09-30 12:53:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.