Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: -10,89%

Re: ubrali wszystkich chetnych

Zgłoś do moderatora
Nie przesadzaj nawet jak zjedzie na 10 gr to co za problem wyjechać tym na 20?aurum ma rację to ma wyglądać tragicznie jutro pewnie łamanie kołem robia co chcą bo tu jest bierność trzech leszczy z 50 k bujnie jutro tematem na plus 50 mówisz panika?a jaki powód? dlaczego jak się kupuje z prawej to nikt nie podstawia ani nie sypie?tylko czeka sobie na zjedzenie towaru codziennie jest 5-6 nowych zleceń zawsze po 8 i po 9 się pojawiają na S jakby dusiciel stracił że 100 k akcji to pewnie musiałby się ujawnić przez rynek?co do vodki to skąd on ma taki pakiet?i siedzi biernie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -9,09% 0,90 2022-10-05 14:16:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.