Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: -4,95%

Re: ubrali wszystkich chetnych

Zgłoś do moderatora
Kolego, doskonale wiem o czym mówi i to są "papierowe" transakcje, bo papier wszystko zniesie. Za ile faktycznie i w jakim układzie poszedł papier nie wiesz i nie sprawdzisz. Kurs spada jak najbardziej naturalnie, nie ma ma popytu. Na Var po premierze GU zleciał z 2 zł na 80gr. Na przejęcie bym nie liczył, choć rozumiem skąd się te pomysły biorą - ludzie ratują psychikę po spadkach fantastycznymi wymysłami. Żeby nie było, tu przynajmniej będzie premiera drugiej gry.

Nic poza skupem akcji nie ustabilizuje kursu, na to jednak potrzebna jest kasa, najlepiej spora kasa ze zrealizowanych gier, a na razie nie mają płynności by utrzymać zespół.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 2,13% 0,96 2022-10-03 16:29:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.