Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: ubrali wszystkich chetnych

Zgłoś do moderatora
https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20220516/incuvo-sprzedalo-ponad-68-tysiecy-kopii-gry-green-hell-vr-na-oculus-quest-2 warto poczytać. Wg mnie to oculus jest komercyjna przyszłością i kasa .warto pogrzebać o oculusie quest 2 zanim ferruje się wyroki.steam bierze wszystko jak leci meta zapewne jest bardziej selektywna sądząc po małej ilości gier a dużej urządzeń https://gamingsym.in/pl/uncategorized/prawie-80-gogli-vr-sprzedanych-w-2021-r-to-oculus-quest-2/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 1,00% 1,01 2022-09-26 10:41:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.