Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: -0,99%

Re: ubrali wszystkich chetnych

Zgłoś do moderatora
Jakakolwiek emisja, nawet pp z dla akcjonariuszy dobiłaby kurs, iść powinni w drugą stronę i umarzać akcje ale na to nie ma kapitału. Nie widzę tych chętnych na papier o których mówisz. Sądzę, że gdyby to były inne niż papierowe operacje realny kurs nadal trzymałby 2 zł. Awaken spartolił sprawę, teoretycznie mogą się jeszcze uratować dobrą recenzją w IGN jeśli do gry dodadzą innych obcych z uniwersum Nemesis i inne mapy oraz zrobią single player. Wolałbym udaną premierę IK i ujawnienie nowego projektu. Co dalej jest wielką niewiadomą, bez Awaken Ovid niewiele znaczy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -2,44% 1,00 2022-09-23 10:58:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.