Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,13 zł , zmiana od tamtej pory: 1,52%

Re: Tak na marginesie.

Zgłoś do moderatora
Wpadło mi do głowy, że przecież nie cały wyprodukowany towar musi być pokupny.
Ciekawe czy ta niemiecka spółka która go dużo nabyła ale mało sprzedała nie ma problemu z towarem którego nikt nie chce kupić?

Gdyby tak było, to spółka matka wymigała się od utworzenia odpisów na zapasy i sztucznie podwyższyła swój zysk.

Jak będę miał wolny czas to nad tym pomyślę choć nie jestem zbyt biegły w księgach rachunkowych.

Oby spółka dostarczała produkty które są poszukiwane.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERESA 1,05% 15,36 2015-12-23 11:23:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.