Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,31 zł , zmiana od tamtej pory: 0,33%

Re: Po wynikach - szału nie ma ale jest dobrze.

Zgłoś do moderatora
Z raportu wynika, że spółka matka udzieliła spółce zależnej kredytu na ok 256K. Zakładam, że jest to kredyt na rozwinięcie kanałów sprzedaży i jest to mniej więcej ta ujęta strata (spłata ma nastąpić za ok 2 lata). Co do zadłużenia długoterminowego:
Przeszło milion zł to zadłużenie z tytułu leasingu (nie znalazłem wyszczególnienia czy to zakup maszyny, samochodu dostawczego, sprzętu czy nowa bryka Pani Ani :P). Reszta zadłużenia długookresowego to rozliczenia międzyokresowe/odroczony podatek...przynajmniej ja tak doczytałem. Pozdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERESA 1,05% 15,36 2015-12-23 11:23:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.