Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,62 zł , zmiana od tamtej pory: -1,66%

Re: Po wynikach - szału nie ma ale jest dobrze.

Zgłoś do moderatora
Zazwyczaj ma forum nikt się nie chwali ile posiada aktywów zwłaszcza gdy są to aktywa większe niż przeciętne oszczędności w społeczeństwie. Jak się podaje sumę to wygląda to jak błyskotka na haczyku która ma zwabić oszustów matrymonialnych.

Zainteresowało mnie, na czym polega większa opłacalność dywidendy tej spółki od szybszej spłaty kredytu ? Czyżby oprocentowanie kredytu obecnie było tak niskie, że aż szorujące po dnie ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERESA 1,05% 15,36 2015-12-23 11:23:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.