też to widze od dawna, zbijanie kursu ma swój cel i sens a kurs jest naprawdę śmieszny, na takiej małej spółeczce ktos gruby moze zrobic sporą kasę, nie potrafie rozgryść natomiast Elektrobudowy - co tu się dzieje, czyżby tam szykowała się upadłość - banki nie bawem mogą odmówić kredytowania a Elektrobudowa była do nie dawna super spółką, płacącą sowite dywidendy ? może są już na nią amatorzy i prowadzą w kierunku upup..