Lubię kwiatki ale w maju.Maj miesiącem kwiatów )))
No zobaczymy jutro,co za kwiatki wyjdą,ja nie lubię grać w karty,a co dopiero znaczonymi kartami.
Ciężki dzień...ale tu to normalka )))
Specjalnie dla wszystkich szwabofobów.
Lotos,11 i sześć sześć sześć.