ja też uważam że kurs jest oczywiście nisko ale zawsze może być niżej i dziwie się naiwnym że dają się wciągnąć do sprzedaży po takich kursach ale... mam wrażenie że jakiś fund sypie tym smieciowym papierem... choć długów nie ma wielkich i spółka dość czysta - dziwie się tym analitykom w tych fundach że puszczają za symboliczne gronie,,