ja jestem typem gracza opieram się na analizie technicznej plus obserwacja wolumenu i zachowania kursu na danym poziomie który wyszedł mi na kreskach (wsparcia lub opory) GCN z moich obserwacji jest harmoniczną spółką (widzi kreski) przy takim wyprzedaniu i bardzo dużej niechęci do spółki ktos to wykorzystał aby zbić kurs niewielkimi ilościami akcji do poziomu wsparcia gdzie cena dla niego jest w miarę atrakcyjna ..poświęcił kilka pionków aby zgarnąć hetmana, kolejne jest bardzo nisko bo na 1,6 i sądzę że musiałby poświecić na zbicie kursu juz wiele figur a nie pionków, a w takim układzie można zbyt wiele stracić niewiele zyskując ..liczę na odbicie do poziomu 2,50 - 2,60 co dalej nie wiem będę obserwował zachowanie kursu na tym poziomie - czy mam racje ? nie wiem rynek zdecyduje jak zawsze powtarzam .. można mnie spotkać na rożnych spółkach czasami wklejam swoje analizy jeśli są merytoryczni i normalni rozmówcy - niestety nie często :) :)