też tak uważam tu trwa celowe zbijanie kursu, ja co prawda wyszedłem z towaru w okolicy 3 zł bo widac tu jednoznacznie cel działania i kierunek, jesli obroni 1,91 zł to odbijemy w okolce 2,4 pln ale widać realne zagrożenie spadku kursu nawet poniżej 1,6 pln.. Widze że kolega zbiera towar, ja jednak czekam dalej licze że odkupie te akcje od fundów poniżej 2 zł..